Hakkımızda

1965 yılında İsmail KATİPOĞLU tarafından çelik boru varil ve hurdacılık sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulan Katipoğlu çelik boru 2002 yılında oğullarının firmayı devir almasından sonra şirketleşme sürecine tamamlamıştır. Kendi sektöründe her zaman en iyi olmayı hedefleyen firmamız “Müşteriye Doğru Malzeme” sloganı ile hareket etmektedir. Bu amaçla malzeme temin etmek isteyen müşterilerime hiçbir ticari kaygı duymadan ihtiyaçlarına uygun malzeme temin etmeyi gerçekleştiriyoruz.
100 mm’den 1500 mm’ye kadar muhtelif boru çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Kalın Etli Çelik Boru, ST-42 Gemi Şaftları, 100 mm. Dolu yuvarlak Malzemeler, Sondaj Malzemeleri, 1200 mm çapa kadar CK-45 serisi ve Gemi Şaftları,200 – 500 mm Krank Yanağı ve Latalar, 200 – 1000 mm Krank Yanağı ve Latalar, CK 1030 – 1040 – 1050 serisi malzemeler, Top Namlusu Malzemeleri vb. ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

 

Are you fed up with writing an essay for sale? There are many reasons why you want to save money and time by not doing it on yourself. However, most individuals do not understand how to perform it correctly. There are loads of people around who are willing masterpapers.com to help you, and supply quality information to put you off the floor and on the path towards success. We will give you a few suggestions about how to write a custom essay for sale that won’t just make you money, but also allow you to have fun while finishing it. The tips below can help you avoid common essay pitfalls which you might encounter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara