Hakkımızda

1965 yılında İsmail KATİPOĞLU tarafından çelik boru varil ve hurdacılık sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulan Katipoğlu çelik boru 2002 yılında oğullarının firmayı devir almasından sonra şirketleşme sürecine tamamlamıştır. Kendi sektöründe her zaman en iyi olmayı hedefleyen firmamız “Müşteriye Doğru Malzeme” sloganı ile hareket etmektedir. Bu amaçla malzeme temin etmek isteyen müşterilerime hiçbir ticari kaygı duymadan ihtiyaçlarına uygun malzeme temin etmeyi gerçekleştiriyoruz.
100 mm’den 1500 mm’ye kadar muhtelif boru çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Kalın Etli Çelik Boru, ST-42 Gemi Şaftları, 100 mm. Dolu yuvarlak Malzemeler, Sondaj Malzemeleri, 1200 mm çapa kadar CK-45 serisi ve Gemi Şaftları,200 – 500 mm Krank Yanağı ve Latalar, 200 – 1000 mm Krank Yanağı ve Latalar, CK 1030 – 1040 – 1050 serisi malzemeler, Top Namlusu Malzemeleri vb. ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Die Marke und Generika Viagra online kaufen Amazon ist derzeit in einigen Ländern erhältlich.

If you’re looking for a place which place you can purchase an essay online, you have come to the right place. An organization that provides top academic writing services can term paper writers be found. It has a wide range of writing services. You can communicate live with an experienced writer to go over the details of your order. You can also browse the writing profiles of the writers and obtain comments so that you are able to choose the most suitable writer on your project.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hemen Ara